TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Traşsız saç ekimi; saç dökülmesi az olan erkekler veya saçlarının tıraş edilmesini istemeyen erkekler tarafından tercih edilen bir saç ekimi uygulamasıdır.

Saç ekimi tedavisi konusunda çekinceler yaşayan, operasyon sonrasında görünümünde meydana gelecek geçici değişikler için endişe yaşayan hastalar için geliştirilen traşsız saç ekimi yöntemi, günümüzde hastalarımızın tercih ettiği bir yöntemdir.

Yıllar içerisinde saç ekimi tekniklerinin gelişmesi ile paralel olarak saç ekimi yöntemleri alanında da yeni teknikler ortaya çıkmakta ve her yeni yöntem bir öncekine göre güzel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. En başta kullanılan FUT tekniği ve sonrasında kullanılmaya başlanan FUE ve DHI yöntemlerine geçilmiştir. Şu an en fazla FUE ve DHI metodu ile saç ekimi gerçekleştirilir.

Saç ekimi yapılırken kökler ense bölgesindeki saçlı deriden alınır. Genel olarak bu kökün alınması için alanın traş edilmesi gereklidir.

Traşsız saç ekiminde ise bu durum ortadan kalkmaktadır. Donör bölge denilen ense bölgesinin traş edilmesine gerek olmadan greftlerin çıkarılması mümkün olmaktadır. Saç ekimi uzmanları için zor bir yöntem olsa da hasta için estetik açıdan daha cazip bir yöntemdir.

TEKLİF AL