Skip to content

Kaş Ekimi

GOLD CITY HAIR

Kaşlarınız gözlerini çevreleyerek yüzünüzün ifadesinde önemli rol oynar. Kaşlarınızda seyrelme, kısmen kaybolma veya yara izi olduğunda kişinin yüz ifadesinin ciddi biçimde bozulduğu gözlenmektedir.

Kaş Ekimi ile Doğallık

Kozmetik veya dövme gibi yöntemler kullanılarak düzeltilen kaşlar, yapay bir görüntüye yol açmaktadır. Erkekler için ise bu sorun tamamen çözümsüz olarak görünmektedir. Kaş ekimi, iki kulak arasında donör bölge adı verilen alandan alınan, sağlıklı saç köklerinin kaşlara nakil edilmesi işlemidir. Bu işlemde lokal anestezi uygulanmasıyla başlanır.

Donör bölgesinden alınan saç kökleri yani greftler, işlem sonrasında bölgede bir iz kalmaması ve doğal olan bir görüntüye ulaşılması için kaş bölgesinde çok küçük kanallara ekstra inceltilmiş foliküler üniteler olarak yerleştirilmelidir. Kaş ekimi yaklaşık bir saat sürer ve işlemden yaklaşık 24 saat sonra banyo yapılabilir.

 

Gold City Hair Eyebrow

Kaş Ekimi gerçekleşen bölgede uygulama sonrasında beş gün boyunca hafif kabuklanmalar ve kızarıklıklar meydana gelir. Kaş ekimi yapılan alan, dört ile beş gün sonunda iyileşme görülmeye başlanır. Ekilen kaşların tamamen uzaması üç ila altı ay kadar sürer.

Gold City saç ekimi merkezinde %100 müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan ekibimiz doğal görünümlü sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır. Kaş ekimi konusunda  hakkında daha fazla bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× How can I help you?