Skip to content

DHI Saç Ekimi

GOLD CITY HAIR

DHI tekniği saç ekimi teknikleri arasında diğer saç ekim yöntemlerine göre oldukça rahat ve operasyonu herhangi bir kesik izi olmadan, iz bırakmadan ve dikiş atılmasına gerek kalmadan yapılan bir saç ekimi yöntemidir. DHI saç ekimi tekniğini bir bakıma traşsız saç ekimi olarak da nitelendirilebiliriz. DHI Choi tekniği saç ekimi için donör bölgesinden gerekli olan greftler alınırken saç köklerine herhangi zarar vermeden alım işlemi gerçekleşir. Choi pen olarak geçen yani kalem tekniği kullanılarak saç kökleri büyük bir dikkatle ve sık olacak şekilde yerleştirilir. Kalem tekniği ile yapılan işlem dolayısıyla ağrısız ve iğnesiz saç ekimi konforunu yaşayabilmenize imkan sağlar.

DHI tekniği kullanılarak yapılan saç ekimi işlemlerinde başarılı ve doğal bir sonuca kavuşmanız sağlanır. Diğer saç ekimi yöntemlerine göre günlük yaşantınıza en kısa sürede dönebilirsiniz. DHI saç ekimi veya choi adı ile tarif edilen ekim; özel bir kalem kullanılarak yapılan bir yöntem olduğu için DHI Choi tekniği saç ekimi olarak da çok fazla hasta tarafından duyulmaktadır.

DHI Choi kalem tekniği ile saç ekimi yaptırmaya karar verildikten sonra özel cihazlar ile saç analizi yapılmasına gerek duyulmaktadır. Yapılan testlerin sonucuna, saçınızın kalitesine ve güçlülüğü göz önüne alınarak kök sayısının hesaplanması gerekmektedir. Bütün bu işlemler gerçekleştikten sonra ağrısız ve acısız anestezi uygulaması yapılır.

Sonrasında sizden alınacak olan saç kökleri choi pen olarak adlandırdığımız özel kalem yardımı ile herhangi bir kesik veya delik açılmasına ihtiyaç duymadan özel bir açı ve yönün belirlenmesi ile ekim işlemine başlanır. Operasyon esnasında herhangi bir delik açılmadığı için hastadan alınan greftler daha hızlı ekilir. Bu sayede ekilebilecek kök sayısı da daha fazla oluyor. Bunun sonucunda çok daha kaliteli ve yoğun bir sonuç elde edilmiş oluyor.

Gold City Hair

DHI tekniği saç ekimi ile diğer saç ekimleri gibi uzun süre kabuklu veya yara görüntüsü vermez. DHI tekniğinde kabuklanma süreci 1 hafta kadar sürmektedir. Bu süreden sonra herhangi bir yara görüntüsü kalmaz. DHI Choi tekniği saç ekimi tedavisi olmasının yanı sıra sakal ve kaş ekimi içinde çok etkili bir yöntemdir. DHI Choi kalem tekniğinin diğer ekimlerde ki gibi zahmetli olmayışı kaş ve sakal için de bu yöntemin kullanılmasına sebebiyet vermektedir.

Tüm saç ekimi yöntemleri gibi DHI Choi tekniği saç ekimi de doktor kontrolünde ki uzman ekipler tarafından yapılması gereken cerrahi bir işlemdir.

Gold City saç ekimi merkezinde %100 müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan ekibimiz doğal görünümlü sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır. DHI Choi saç ekimi konusunda  hakkında daha fazla bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

× How can I help you?